MENÜ
GİRİŞ TARİHİ

Otelden çıkış saati 12:00 dir.

YETİŞKİN
TR

STANDART ODA

STANDART ODA

Yenilenen mimari yapısı ile hazırlanan dekoru , kısmi deniz manzarası ve azami konfor olanakları ile double yataklı standart oda, değerli misafirlerimizin rahat etmesi amaçlı tasarlanmıştır.

İncele

Twin Oda

Twin Oda

İki ayrı tek kişilik yataktan oluşan ve tüm otelde uygulanan şık mimari yapıya sahip , azami konfor olanaklarını sunan twin odalar , misafirlerimizin ihtiyacı olan seçeneklerden biridir.

İncele

TRIPLE ODA

TRIPLE ODA

Üç kişinin tek odada konaklamasına imkan veren ve tüm otelde uygulanan şık mimari yapıya sahip , azami konfor olanaklarını sunan triple odalar , misafirlerimizin ihtiyacı olan bir diğer seçenektir.

İncele

DENİZ MANZARALI ODA

DENİZ MANZARALI ODA

Yenilenen mimari tasarımının yanı sıra Marmaris’ in mükemmel manzarasını misafirlerimize sunan deniz manzaralı odalarımız ile tatilinizi doyumsuz kılabilirsiniz.

İncele

SUIT ODA

SUIT ODA

Metrekareden oluşan suit odalarımız, ayrı oturma grubu, 1 doubleyatak , kendine ait terasında güneşlenme imkanı sunan şezlongları ve teras oturma grubu ile denizle iç içe mükemmel bir konfor sağlamaktadır.

İncele

FAMILY ODA

FAMILY ODA

Keyfinden ödün vermeyen aileler için özel tasarlanmış, bağımsız giriş sonrası 2 özel odanın olduğu aile odaları, çocuklu aileler için vazgeçilmez konfor sağlıyor .

İncele